MAX620H340TR Protective Case + Trolley - 620x460x340 (No Foam)
Specifications:
- External dimensions: 687 x 528 x 366 mm
- Internal dimensions: 620 x 460 x 340 mm
- Cover depth - bottom: 60 + 280 mm